>

İletişim         

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. KALİTE KURUMAYAN İTHAL PİGMENT MÜREKKEP (GARANTİLİ

 
En kaliteli Pigment Bazlı Boya ile ev ortamında renkli kartuşunuzu   ve  siyah kartuşunuzu doldurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kartuşunuzun kapağını açıp ya da açmadan mürekkebi enjekte etmek.Setin içinden çıkacak olan mürekkepleri üniversal dolum ve vakum aparatı ile kısa bir sürede dolum yapabilirsiniz.
HP - LEXMARK - CANON - EPSON - XEROX yazıcılar için SİYAH - SARI - MAVİ - KIRMIZI renkler özel şişelerde gönderilecektir. 1. kalite bu mürekkepler tüm serilerde kullanılabilir.
*Kağıtta hızlı kuruma özelliği vardır.
*Tam dolgun renk çıktı verir.
*Kartuşta tıkanıklık yapmaz.
Dolumda  verimli sonucu kullanılan yöntem ve mürekkebin belirlediğini unutmayın..!
 
 
75ml SARI + 75ml KIRMIZI + 75ml MAVİ + 100ml SİYAH
4 adet Enjektör
75ml tıkalı kartuş açma sıvısı
2 adet pudralı eldiven
2 sayfa kartuş etiketi
                                                1  adet dolum aparatı yanında  ücretsiz hediyesidir..!!!
Kartuş dolum tekniklerini gösteren CD ile birlikte gönderilecektir.
( Epson kartusları için gerekli olan chip resetleyicinin fiyatı sete dahil degildir..!!!) 
                               Doldurmak istediginiz modeli msj ile bildiriniz...
      

Her Türlü kartuşlar icin uyumludur. Kolayca Kendiniz dolum yapabilirsiniz.

Teknik destek konularında sirketimizden yardım alabilirsiniz.Toptan satışlarda inidirim saglanacaktır.

Mürekkepler üniversal olup bütün yazıcı kartuşları ile uyumludur.

         Özellikle siyahlarda bulunan Pigment maddesi kurumayı engeller parlak ve net cıktı saglar ,Uzun bekleme süresine sahiptir . Kullanılmasını önermedigimiz  fakat insanların ucuz olduğu için sectigi ve  su katkılı olan dye bazlı mürekkepler    sadece canon ve sınırlı modeller kullanılmaktadır 3- 5 gün içerisinde kartusda kurumaya neden olur..dagınık ve gri ton cıktı verir..Bilincli bir tüketici olarak ve bu  kriterleri gözönünde bulundurarak ürün ve fiyat secimi yapınız..
     Kartusunuzun ömrünün  uzun tutmak ve kaliteli cıktılar istiyorsanız ,dolumda  kullanmak için kaliteli mürekkep seciniz ve dogru dolum yömtemleri ögreniniz..


 

 


»»» Doluma Nasıl Başlarım? »»
»» Inkjet Baslangıc Paketi »»»
»»» Toner Başlangıc Paketi »»
»»»»»» Kartuş Dolum Seti »»»»

 

Universal Kartuş Dolum Seti Kartuşunuzu kolayca doldurun!


KARTUŞ DOLUMU HAKKINDA
aradıgınız bütün ürünleri S-Mark ta bulabilirsiniz. Başlangıc paketlerini yeni dolum işine başlayacak olanlar, orta seviyede dolum ve profesyonel anlamda dolum yapacakların ihtiyaclarına gore duzenledik. ve Dolum da kullanacagınız tüm bileşenleri iceren bu paketleri siz müşterilerimize sunduk. Bir telefon bir mail bir msn kadar yakınız...
 
Ana Sayfa | Profilimiz | Ürünler| Çözümler| Destek | İletişim      
 
Kartuş Dolum Malzemeleri , Kartuş Mürekkebi , Kartuş dolum aparatı , kartuş toneri , lazer Toner Muadil Kartuş , Muadil Kartuş ve toner , S- mark , cartridgegate , kartuş dolum , makineleri, toner dolum makineleri,kartuş vakum makinesi, renkli dolum makinesi, mürekkep, hp mürekkep, epson foto mürekkep, kartuş temizleme makinesi, ayaz , ayaz makine, drum, toner tozu,samsung toz, minolta toz, laser drum, fotokopi tozları, canon toz, hp mürekkep, lexmark toz, lexmark mürekkep, samsung drum , dolum paketleme malzemeleri,dolum klibi, dolum aparatı,vakum aparatı, ultrasonic, santrufuge, pompa, kartuş dolum, muadil kartuş, orjinal kartuş, laser toner chip, chip, temizlik sıvısı,buhar makinesi, mavi bant, beyaz bant, resetter, epson resetter
Kartu? Dolum Malzemeleri Firmaindex.net